Praca
Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce:

  • Mielec

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania relacji handlowych i znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność, zorganizowanie i odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi partnerami handlowymi
  • sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • obsługa partnerów handlowych w zakresie rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych produktów
  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

  • Listownie na adres: R&G, 39-300 Mielec, ul. Traugutta 7, DZIAŁ KADR (tel. 017 773 80 82)
  • Elektronicznie na adres: kadry@rg.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.